O nas

Witamy w Fabryce Uśmiechu – RODZINNYM CENTRUM ROZRYWKI.

Wejście

Fabryka powstała z myślą o Naszych Najmłodszych Milusińskich, którzy mogą miło spędzić czas zostawiają u nas odrobinę ze swoich niespożytych pokładów energii 😉 Dysponujemy czteropoziomowym labiryntem konstrukcji na powierzchni 400 m2. Dodatkowo boisko, armatki, trampoliny zjeżdżalnie. Dla maluszków przygotowaliśmy specjalną wydzieloną i bezpieczną strefę z atrakcjami idealnymi dla wieku 1-3. Opiekunowie również nie powinni się nudzić korzystając z darmowego internetu oraz pijąc pyszną kawę. Przygotowana antresola umożliwia wygodną obserwację pociech dzięki widokowi na całą salę.

Naszą najnowszą inwestycją jest budowa pola do minigolfa. W oddzielnym, klimatyzowanym pomieszczeniu udało się zorganizować dziewięciodołkowe pole z przeszkodami. Sceneria lasu tropikalnego z dodatkiem elementów dawnej cywilizacji oraz odpowiednie nagłośnienie pozwalają oderwać się od otoczenia i przenieść w świat wyobraźni. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych, jednocześnie poprawiająca koordynację ruchową i zdolność koncentracji.

W Fabryce Uśmiechu pracujemy codziennie, w godz. 11 – 20

Grupy zorganizowane (min.10 osób) mogą korzystać z zabawy w Fabryce Uśmiechu od poniedziałku do piątku w godz. 9 – 14. Istnieje możliwość wcześniejszego otwarcia sali

Dla grup zorganizowanych specjalne rabaty – zobacz Cennik.